Piotr Żyła znowu (za)skoczył?
Jeśli myślisz, że nastał sezon ogórkowy, to się mylisz. Właśnie rozpoczęła  się kampania „Żyła i Klasyk w onlajnie”, czyli gwarancja lekkiego niczym morska bryza humoru, który uświetni wakacyjne wieczory. 
2017-07-31, 12:36

Kim są Piotr Żyła i Klasyk? Jeśli nie wiesz, to pora wybrać się w podróż do onlajna i posłuchać edukacyjnych treści w formie dialogów mentora i ucznia. Piotr Żyła, który wciela się w rolę mentora to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii, który słynie nie tylko z wysokich lotów, ale także także doskonałej znajomości internetów. Jego fanpage na Facebooku ma ponad 1,1 mln fanów. Słynie z charakterystycznego „hehehe”, dowcipnych komentarzy na temat swój i swojej rodziny, serwując nam koktajl radości w sam raz na upalne lato. Jednak, żeby życie miał więcej smaku, do duetu dołącza równie zabawny polski czołowy standuper – Wojtek Fiedorczuk. 

Klasyk, w rolę którego wciela się Wojtek Fiedorczuk wybiera do Londynu, jednak jeśli chce poprawić jakość swojego życia, musi poznać tajniki interentów. Żyła występuje w roli nauczyciela i zdradza koledże z gór jak poruszać się dziś w onlajnie. 

Seria letnia „Żyła i Klasyk w onlajnie” powstała na zlecenie marki TransferGo – szybkich, bezpiecznych i tanich przelewów miedzynarodowych. Dlaczego wybór padł na Piotra Żyłę i Wojtka Fiedorczuka? 

„Żyła i Klasyk w onlajnie” to pomysł, który pozwala marce TransferGo doskonale pokazać swoje najważniejsze atrybuty i wartości. Jesteśmy nowocześni, dynamiczni, pomocni i wyluzowani. Z takim podejściem chcemy przekonywać wszystkich Polaków do robienia przelewów międzynarodowych za naszym pośrednictwem” – mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager z TransferGo.

Kolejne odcinki będą emitowane od połowy lipca na kanale YouTube, na Facebook fanpage TransferGo. Seria video bloga potrwa minimum do października 2017. Juz dziś włącz YT i pamiętaj, aby nie przegapić ani jednego odcinka.

Z letnim pozdrowieniem,

Ekipa projektu „Żyła i Klasyk w onlajnie”

 

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
TransferGo
+44 790 438 9285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.