TransferGo
Witaj w naszym biurze prasowym!
facebook
Już nie długo Wielkanocne Święta ?
Wielkanoc wypada w tym roku 17 kwietnia ?
Dla każdej rodziny jest to ważne święto chrześcijańskie.

W czasach, kiedy Europa po raz kolejny mierzy się z wojną, ważne jest to, aby pamiętać o bliskich ❤️
A możliwe, ze nawet potrzebujących, które są teraz gośćmi pod naszym dachem ??

Warto postarać się nadać tegorocznym obchodom szczególny charakter ?

W nowym wpisie na blogu TransferGo możecie przeczytać tradycje związane z zakończeniem postu, z tzw. Wielką Niedzielą i innymi rytuałami wokół cyklu wielkanocnego ??
2022-04-12, 12:13
facebook
❗️Zalety korzystania z TransferGo ?

➕ Przelewy w ciągu 30 min
➕ Wysyłanie pieniążków w różnych walutach
➕ Możliwość przelać w jakimkolwiek miejscu świata do Polski i na odwrót
➕ Przelew możliwy także z numerem IBAN

Wysyłając kasę - możecie za nią śledzić, aż dojdzie do odbiorcy ?️‍♀️

Wejdźcie na naszą stronę lub zainstalujcie apkę i zróbcie pierwsze 2 przelewy natychmiastowe w gratisie ??
https://www.transfergo.com/pl
2022-04-12, 10:11
facebook
Do 2024 roku w Wielkiej Brytanii został przedłużony program wizowy dla pracowników z Unii Europejsckiej ????

? Zgodnie z zapowiedziami, w 2022 roku władze w Londynie wydadzą 30 000 wiz pracowniczych na okres 6 miesięcy, dla osób gotowych podjąć pracę przy zbieraniu owoców, warzyw i kwiatów, jeśli zajdzie taka potrzeba, liczba ta zostanie zwiększona do 40 000. ❗️Od 2023 roku, liczba wydawanych zezwoleń na pracę będzie stopniowo ograniczana.

W związku z tym, że dużo osób korzysta z możliwości wyjazdu do Anglii - TransferGo pomoże w transferowaniu zarobków ??

?Jeśli potrzebujecie zrobić szybki przelew w funtach, a dostać w złotówkach na polskie konto bankowe - wejdź na naszą stronę internetową i zrealizuj swój przelew w ciągu 30 min! ?

Kurs waluty będzie najmniejsze ze wszystkich możliwych, a 2 przelewy natychmiastowe dostaniecie w gratisie ??
https://www.transfergo.com/pl
2022-04-11, 10:18
facebook
? W Palmową Niedzielę TransferGo życzy każdemu z naszych subskrybentów, aby dzisiejsza palemka dodała wam sił witalnych i spędziliście ten czas świąt z radością i miłością w sercu ?

Życzymy wam również spokojnego Wielkiego Tygodnia ?

#TransferGo_Polska #wielkanoc #życzeniawielkanocne #palmowaniedziela #święta #świętawielkanocne #polska #poland #wielkitydzień
2022-04-10, 11:35
facebook
Zastanawiacie się jak przelać kasę z Polski do innego kraju w różnej walucie? ??

TransferGo chętnie pomoże w realizacji waszego pomysłu ?

?? Robiąc przelew z Polski do Niemiec możecie wybrać jaką walutę chcecie przelać - złotówki lub EURO

?? Jeżeli przelew będzie realizowany do Wielkiej Brytanii - możecie zrealizować przelew w ZŁ lub EURO, a odbiorca może otrzymać w GBR (Brytyjski funt szterling) ? lub EURO ?

O krajach skandynawskich też pomyśleliśmy!

?? Wysyłając pieniądze do Norwegii możemy zaproponować ci wysłać złotówki lub EURO
A przyjmujący otrzyma NO (korona norweska) lub EURO ?

? I to tylko pojedyncze przykłady - więcej krajów i walut jakie generujemy sprawdzajcie u nas na stronie internetowej
https://www.transfergo.com/pl
2022-04-08, 10:04
facebook
Znajdujecie się w Danii, Norwegii, Szwecji, Islandii lub Finlandii i jest potrzeba pilnie przekazać pieniądze na polskie konto bankowe - zrealizujcie to w ciągu 30 min z pomocą aplikacji TransferGo ??

Jak to zrobić?

? Wejdźcie w naszą aplikację

? Wybierzcie kraj skandynawski z którego będzie realizowany przelew oraz walutę jaką chcesz przelać - możesz realizować przelewy z Kron lub Euro ?

? Wybierzcie walutę w jakiej chcecie otrzymać - Euro lub PLN ?

Kurs wymiany będzie dopasowany do najniższej stawki 〽️

✅ Zrealizujcie przelew

Z TransferGo 3.5 miliona osób już przestało chodzić do banków i wymieniać pieniądze w kantorach - tracąc na to dużo czasu ?

Możecie jak oni wybrać szybszy sposób transferowania pieniędzy - korzystając z TransferGo ✅?

? Zróbcie pierwszy przelew na naszej stronie internetowej
https://www.transfergo.com/pl-pl
2022-04-07, 10:05
facebook
Polecając znajomym TransferGo - dostaniecie 22 euro w bonusie ??

Macie zrobić tylko 4 kroki, aż na koncie stanie więcej kasy ⬇️

? Opowiedzieć znajomym o aplikacji TransferGo

? Podzielić się z nimi swoim kodem zaproszenia, który znajduje się w sekcji “Zaproś”

? Udostępnić kod każdemu, kto chce zainstalować naszą aplikację z waszego polecenia

? Pomóżcie zainstalować aplikacje i zrobić pierwszy transfer.

? No i gratulacje!
Za każdym razem za takie poleconko dostaniecie 22 euro - będą czekać w sekcji “Zaproś” - trzeba tylko kliknąć “Odbierz nagrodę” i zostanie przekazana na Państwa konto w ciągu 5 dni! ??

❗️Jeszcze kilka drobiazgów o których trzeba pamiętać:

P.S. Nie jest ich aż tak dużo, więc można się nie martwić ?

1. Pierwsza kwota przelewu osoby którą zaprosiliście ma być co najmniej 100 £ (lub ekwiwalent w innej walucie) - w formie jednego przelewu lub kilku o łącznej wartości 100 £, może być zrealizowana w ciągu 6 miesięcy

2. No i oczywiście, że znajomy też dostanie możliwość zapraszając znajomych do korzystania z TransferGo - zarabiać na tym ?

? Zapraszamy również zapoznać się z regulaminem na naszej stronie internetowej
https://www.transfergo.com/pl/refer-a-friend
2022-04-06, 10:20
facebook
Chcesz przelać kasę z dowolnego kraju Unii Europejskiej do Polski, ale nie masz dużo wolnego czasu??

Pomożemy ci zrealizować to w ciągu 30 minut!

Wszystko co potrzebujesz w tej chwili to tylko telefon, dostęp do Internetu i TransferGo! ?

Jak to działa? ?

Przelewy realizowane są z twojej karty na kartę osoby z twojej rodziny, kolegi lub znajomego ?

? 1. Podajesz kwotę jaką chcesz wysłać i do kiedy.
Jeśli potrzebujesz jak najszybciej - wybierz opcje natychmiastową - dla nowych klientów pierwsze 2 transakcje są bezpłatne! ?

? 2. Dodajesz dane odbiorcy ?

? 3. Wybierasz opcję płatności i git! ✅

Już wkrótce pieniążki będą u odbiorcy! Dostaniesz powiadomienia o operacji, możesz nawet śledzić etapy realizacji ?️‍♀️

? Zrób swój pierwszy przelew już dzisiaj za pomocą aplikacji lub na naszej stronie internetowej https://www.transfergo.com/pl
2022-04-05, 11:43
facebook
W wyniku zapoczątkowanej przez Rosję wojny w Ukrainie, Ukraińcy masowo zaczęli opuszczać swój kraj ojczysty i szukać schronienia gdzie indziej. Są przyjmowani za granicą w ośrodkach dla uchodźców lub w kwaterach prywatnych. Drugie rozwiązanie niesie za sobą szereg wyzwań dla osób przyjmujących nowych przybyszy. Na co trzeba się przygotować? TransferGo podpowiada w najnowszym wpisie na blogu.
2022-04-04, 15:55
facebook
W Niemczech rozliczenia podatkowego (Pflichtveranlagung) należy wykonać, zgodnie z obowiązującym prawem, do 31 lipca każdego roku. W związku z tym za rok 2021, podatnicy zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego do urzędu skarbowego do dn. 31 lipca 2022 roku (a właściwie w tym roku do dn. 29.07, ponieważ jest to ostatni dzień roboczy w lipcu). W najnowszym poście na blogu podpowiadamy jak przygotować deklarację podatkową i kto ma obowiązek ją wykonać.
2022-03-29, 16:30
facebook
Ciągle powiększa się liczba Ukraińców, którzy decydują się na ucieczkę z kraju i schronienie w Niemczech. Najwięcej przybywa ich do Berlina. Z punktu przyjęć przy polskiej granicy (Przemyśl) kursują bezpośrednie pociągi do Berlina. Z innych miejsc granicznych w Polsce przyjeżdżają autokary. TransferGo zebrała garść praktycznych informacji o starcie w Niemczech.
2022-03-22, 14:45
facebook
Polska wspiera obywateli Ukrainy uciekających przed rosyjską agresją zbrojną. W najnowszym wpisie na blogu przygotowaliśmy garść informacji o tym, na jaką pomoc można liczyć po przekroczeniu polskiej granicy. Warto sięgać po pomoc koordynowaną przez sprawdzone organizacje i ośrodki państwowe. Na miejscu może czekać jeszcze sporo wyzwań, na które trzeba się przygotować, opierając się na rzetelnych informacjach.
2022-03-14, 14:58
facebook
Cały świat z uwagą obserwuje sytuację w Ukrainie. Polacy przyjmują ukraińskich uchodźców. Trwa pełna mobilizacja społeczeństwa. Organizowane są zbiórki pieniężne i wszelkie inne (zbiórki odzieży, żywności, środków higienicznych). Liczy się każde wsparcie. TransferGo przygotował zweryfikowaną listę polskich organizacji charytatywnych udzielających pomocy humanitarnej ludziom dotkniętym kryzysem. W nowym wpisie na blogu zebraliśmy też informacje o tym, w jaki sposób można pomóc Ukrainie.
2022-03-09, 11:56
facebook
Od 15 lutego do 30 kwietnia br. można już składać zeznania podatkowe. TransferGo zebrał najważniejsze informacje na temat ulg podatkowych, z których można skorzystać w przypadku samodzielnego rozliczenia za poprzedni rok. Choć od 1 stycznia 2022r. weszło w życie sporo zmian, będą one dotyczyć dopiero rozliczenia w kolejnym roku. Co się zmieniło? Więcej informacji na temat nowych i starych ulg podatkowych znajdziesz w nowym artykule na blogu.
2022-02-22, 10:31
facebook
W aktualnej sytuacji na berlińskim rynku wynajmu mieszkań, może się wydawać, że znalezienie własnego lokum graniczy z cudem. Chętnych na pakiet „dobra lokalizacja plus przystępna cena” jest nieskończenie wielu. Czym zatem należy się kierować, żeby odnieść sukces w tym zakresie w niemieckiej stolicy? TransferGo zebrał kilka przydatnych wskazówek w nowym artykule na blogu.
2022-02-15, 15:30
facebook
Bukiet kwiatów, butelka wina i czekoladki — z okazji zbliżających się Walentynek można trzymać się sprawdzonych pomysłów, które zdadzą egzamin w każdej sytuacji, lub postarać się zaskoczyć ukochaną osobę nietypowym prezentem (nie)materialnym. TransferGo podsuwa listę pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w Walentynki, jak i na oryginalne drobiazgi, którymi można obdarować tych, na których w tym dniu najbardziej nam zależy. Zajrzyjcie na bloga! ♥️
2022-02-10, 09:41
facebook
Zmiany związane z PIT-2 wprowadza Polski Ład, obowiązujący od stycznia 2022r. PIT-2 jest formularzem, który pracownik może złożyć dobrowolnie, gdy chce, by zaliczki na podatek zostały pomniejszone w ciągu roku. Dzięki temu każdego miesiąca może otrzymać wynagrodzenie wyższe o kilkadziesiąt złotych. W nowym poście na blogu TransferGo przygotował mini-przewodnik dla podatnika składającego PIT-2. ?
2022-02-08, 11:34
facebook
Życie za granicą nie musi oznaczać zerwania więzi z krewnymi i rodziną. W praktyce często finansowo wspieramy bliskich, zwłaszcza osoby starsze. Na co zwrócić uwagę, by niemiecki urząd takiej zapomogi nie odrzucił, jeżeli zostanie ujęta jako koszt w zeznaniu podatkowym? TransferGo podpowiada.
2022-01-31, 08:36
facebook
Na pewno każdy z nas zastanawia się nieraz, czy może coś zrobić, by poprawić kondycję naszej planety. W tej kwestii potrzebne są na pewno rozwiązania systemowe, ale warto też zacząć na własną rękę, czyniąc małe kroki w życiu codziennym. W najnowszym artykule na blogu zebraliśmy listę rzeczy, które można zacząć stosować od zaraz, po to by lepiej nam się żyło na Ziemi! ?
2022-01-24, 16:14
facebook
Sezon narciarski już się rozpoczął, więc proponujemy gdzie się wybrać na narty lub na deskę, żeby najlepiej z tego skorzystać. Stoki narciarskie w Polsce mają wiele do zaoferowania, mogą być świetnym rozwiązaniem, jeśli nie mamy czasu na dłuższy zimowy urlop za granicą. Polskie góry są piękne i warto aktywnie korzystać z ich uroków zimą! ⛷
2022-01-17, 13:41
facebook
Najprawdopodobniej jak co roku dopada nas to samo: tworzymy długą listą postanowień noworocznych, z których tylko w niewielkim stopniu ostatecznie się wywiązujemy? Brakuje nam wytrwałości, albo stawiamy sobie zbyt wygórowane cele? Powody mogą być różne. W nowym wpisie na blogu przyglądamy się najbardziej typowym postanowieniom noworocznym i podpowiadamy co zrobić, aby się urzeczywistniły.
2022-01-11, 13:28
facebook
Wielkimi krokami zbliżają się święta ― w różnych zakątkach globu wyglądądają one nieco inaczej. Niby każdy wie, jak obchodzi się święta Bożego Narodzenia. Jednak poszczególne zwyczaje odbiegają od siebie w zależności od rejonu, kraju, a także gospodarstwa domowego. Nawet w samym obrębie Polski pojawiają się zupełnie odmienne potrawy na stołach i występują inne drobne różnice w obyczajach. Inaczej świętuje się w Polsce, a inaczej za granicą. Przyglądamy się wyjątkowym tradycjom związanym z tym szczególnym świętem.
2021-12-21, 10:47
facebook
Macie swoje ulubione filmy świąteczne? ?
W nowym poście na blogu przygotowaliśmy listę najlepszych filmów, do których warto wrócić w okresie Bożego Narodzenia. Być może macie też swoich kandydatów, którzy jednak nie znaleźli się na naszej liście. Dajcie nam o tym znać w komentarzach!
2021-12-17, 15:05
facebook
Oszczędzanie w okresie zimowym może wydawać się trudniejsze niż w innych porach roku. Pojawia się wiele wydatków związanych z prezentami bożonarodzeniowymi, wzrastają koszty utrzymania. Do tego dochodzi również niestabilna sytuacja ekonomiczna na rynkach światowych. Oszczędzanie zimą nie jest jednak nierealne ― przedstawiamy kilka prostych sposobów, które sprawdzą się w nadchodzącym sezonie. Przeczytaj więcej na blogu ⤵️
2021-12-09, 14:36
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.