TransferGo
Witaj w naszym biurze prasowym!
Dla kogo przelewy międzynarodowe. 3 typy konsumentów
Rośnie liczba zagranicznych transakcji. Jak się okazuje, przelewy zagraniczne to rozwiązanie nie tylko dla wielkich korporacji. Coraz więcej małych i średnich przedsiębiorców próbuje swoich sił na zagranicznych rynkach, emigranci regularnie przesyłają pieniądze do kraju, nawet konsumenci przekonali się do zagranicznych zakupów online. 
O TransferGo
2017-11-20, 14:03
Graj Fair. Startuje nowa kampania TransferGo z Piotrem Żyłą.
TransferGo, lider na rynku przelewów międzynarodowych, startuje z nową, międzynarodową kampanią reklamową. Jej celem jest promocja marki, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferuje jedne z najszybszych i najtańszych na rynku przelewów za granicę. A to wszystko w duchu Fair Play.
O TransferGo
2017-11-07, 10:50
Od PayPal’a do TransferGo!  Lider przelewów międzynarodowych wita nowego Członka Zarządu, Reniera Lemmensa
TransferGo, dynamicznie rozwijająca się firma FinTech, ogłosiła powołanie nowego Członka Zarządu, Reniera Lemmensa.
O TransferGo
2017-10-11, 10:57
FinTechowy dostawca oparł swój biznes na międzynarodowych przelewach
45 światowych rynków w 5 lat
O TransferGo
2017-09-25, 10:38
Dobra wiadomość dla pracujących w Niemczech: tanieją przelewy do Polski.
TransferGo obniża opłatę za przelew z Niemiec do zera. Czy to początek rewolucji na rynku?Tak tanich przelewów międzynarodowych jeszcze nie było. Na rynku, na którym wciąż można się spotkać z opłatami rzędu paruset złotych i kilkuprocentowymi spreadami, litewska firma FinTech kusi Polaków zerową opłatą za przelew i jedynie 0,45% marży na kursie wymiany.
O TransferGo
2017-09-22, 13:45
Polskie firmy liczą na współpracę z Chinami
W 2013 roku chiński prezydent Xi Jinping zapowiedział utworzenie Nowego Jedwabnego Szlaku, łączącego Chiny z europejskimi wybrzeżami Atlantyku. Wrota do Europy Zachodniej mają znajdować się w Polsce.
O TransferGo
2017-09-21, 15:09
Jak nie tylko oszczędzać, ale i zarabiać na przelewach zagranicznych? Promocja TransferGo 
Ponad połowa Polaków mieszkających w Niemczech wykonuje przelewy pieniężne
do Polski regularnie, najczęściej raz w miesiącu (17% z nich), a ich kwota wynosi
od 101-300 EUR. Ponad 58% decyduje się na przelew za pośrednictwem platformy internetowej, 20,5% wybiera banki online, blisko 11% banki a 6% udaje się na pocztę. 
O TransferGo
2017-09-19, 11:34
Wykonujesz przelewy z Niemiec do Polski regularnie? Zobacz jak możesz zrobić to za darmo.
Jak wynika z badań przeprowadzonych w czerwcu 2017 na zlecenie TransferGo, prawie połowa Polaków mieszkających w Niemczech wykonuje przelewy pieniężne do Polski regularnie, a 58% z nich robi to za pośrednictwem platform internetowych.
O TransferGo
2017-08-23, 16:18
Anatomia dobrej promocji dla marek branży FinTech
Według prognoz specjalistów branży finansowej, firmy z branży FinTech dynamicznie przejmują rynek płatności w środowisku online. Takie transfery są tańsze, szybsze i znacznie łatwiej je wykonać niż operację bankową. W tak szybko rozwijającym się społeczeństwie, przede wszystkim liczy się wygoda, co doskonale rozumieją firmy dostarczające rozwiązania technologiczne wspierające usługi finansowe. Warto dodać, że oferta firm typu FinTech zazwyczaj jest globalna, rozwija się znacznie szybciej niż np. instytucje bankowe, zasięgowo obejmując wiele krajów.
O TransferGo
2017-07-25, 18:09
Piotr Żyła i Wojtek Fiedorczuk jako "Żyła i Klasyk w onlajnie” w europejskiej kampanii TransferGo!
Jeden z najlepszych skoczków narciarskich (a już na pewno najbardziej zabawny) - Piotr „Wiewiór” Żyła oraz Wojtek Fiedorczuk - znany standuper, biorą udział w odjazdowym videoblogu, przygotowanym dla marki TransferGo. Zdaje się, że będzie wesoło! 
O TransferGo
2017-07-14, 11:25
Piotr Żyła ambasadorem marki TransferGo
Piotr Żyła, popularny i utytułowany skoczek narciarski, podpisał umowę o współpracy z marką TransferGo - międzynarodową firmą z sektora fintech oferującą niedrogie i szybkie przelewy pieniężne za granicę. Globalna kampania z jego udziałem wystartowała w czerwcu b.r., i jest skierowana do Polaków mieszkających poza granicami ojczystego kraju.
O TransferGo
2017-07-14, 08:00
Brexit czy nie Brexit, będziemy tak samo pracować!
Londyn wciąż pozostaje jednym z najlepszych miejsc na inwestycje – zapewnia major Londynu – Andrew Parmley, który 28 czerwca 2017 zawitał do Warszawy.
O TransferGo
2017-07-05, 12:45
Polsko brytyjska współpraca finansowa po Brexicie – wizyta Lorda Mayora
W związku z Brexitem pojawiło się w Europie wiele niewiadomych. Negocjacje na najwyższym szczeblu trwają, a tym czasem politycy brytyjscy wciąż są otwarci na współpracę handlową z krajami UE, w tym z Polską. 28 czerwca 2017 roku do Warszawy przyjedzie Lord Mayor – Andrew Parmley.
O TransferGo
2017-06-23, 14:40
Polski Festyn Rodzinny
Już 25.06 w Southampton odbędzie się Polski Festyn Rodzinny. I jak na festyn przystało nie zabraknie atrakcji, zabaw, konkursów, loterii fantowej z licznymi nagrodami, stoisk z polskim jedzeniem oraz TransferGo!
O TransferGo
2017-06-15, 10:46
Tanie przelewy z Niemiec do Polski
TransferGo podbija kolejny europejski rynek oferując darmową opcję ekonomiczną
O TransferGo
2017-06-13, 13:15
TransferGo na  Polish Tech Day w Londynie
W londyńskiej siedzibie Google rozpocznie się 3. edycja Polish Tech Day. Największa zagraniczna impreza promująca polskie technologie zgromadzi innowacyjne startupy i przedsiębiorstwa sektora technologicznego Polski i Wielkiej Brytanii. Wydarzenie będące częścią London Technology Week, jest organizowane przez PLUG, think tank założony przez dwóch Polaków w Londynie. W tej edycji, jednym z głównych partnerów jest TransferGo (www.transfergo.com). 
O TransferGo
2017-06-13, 09:28
Imigranci imigrantom. Litewski start-up odmienił przelewy zagraniczne
Litewski start-up stworzył innowacyjne rozwiązanie, które pomaga tysiącom imigrantów z Europy Wschodniej i Środkowej. Zagraniczne przelewy nie muszą już być drogie i trwać wiecznie. Nie trzeba ich też zlecać bankom.
O TransferGo
2017-04-26, 16:59
Przelewy pieniędzy do Polski!
Większości z nas, żyjącym na emigracji na Wyspach nie raz zdarzyła się potrzeba pilnego przelania pieniędzy do Polski.

Niezależnie czy środki przelewamy sporadycznie, czy istnieje konieczność ich regularnego przesyłania w celu spłaty kredytu, lub wsparcia dla naszej rodziny, w każdym z tych przypadków, szukamy jak najkorzystniejszego rozwiązania, by pieniądze szybko i jak najniższym kosztem bezpiecznie trafiły do kraju.
O TransferGo
2017-04-18, 14:31
Milion przelewów zagranicznych – oto potęga TransferGo!
Firma TransferGo została założona w 2013 roku i startowała praktycznie od zera. Ale od samego początku przyświecającym jej celem było ułatwienie społeczności imigrantów oraz wszelkim innym osobom zainteresowanym tego typu działalnością rozwiązania palących ich problemów. Jakich? Ano wszystkich związanych z wysyłaniem pieniędzy za granicę, czy to do rodzin pozostawionych w kraju, czy też zagranicznych kontrahentów. 
O TransferGo
2017-04-18, 10:31
Jak uczynić niemożliwe możliwym - czyli historia powstania TransferGo
Wraz z moim współpracownikiem uruchomiliśmy TransferGo w 2013 roku, bez grosza przy duszy, ale z ogromną ambicją w naszych sercach... I całkowitą ignorancją w kwestii czekających na nas wyzwań. Chcieliśmy przerwać dominację międzynarodowych przedsiębiorstw na rynku transferów finansowych, gdzie tradycyjnie sukces został oparty na monopolu, zamiast zapewniania komfortowego środowiska dla konsumentów. 
O TransferGo
2017-04-05, 14:52
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies